Fotografowie Å

Czy warto wynająć fotografa do sesji zagranicą?

Niektóre sesje zdjęciowe mogą być droższe od pozostałych – generalnie większość profesjonalistów posiada swój cennik. Rzadko trzeba negocjować cenę, jednakże w przypadku eskapady do kraju znajdującego się za naszymi granicami cena z pewnością będzie większe od tej, która widnieje w katalogu.

Fotografia a suknie ślubne

Koszt takiej wyprawy z pewnością uzależniony jest od miejsca docelowego sesji, warto wliczyć w koszt sesji sam przelot samolotem lub dojazd innym środkiem transportu, wyżywienie fotografa, miejsce noclegowe oraz ewentualnie ubezpieczenie. A są to tylko koszta, które ponieść trzeba będzie opłacając fotografa, doliczyć do tego trzeba koszt pobytu zagranicą pary młodej. Można jednak połączyć wyjazd na miesiąc miodowy z sesją. Wiele par decyduje się na to, aby zagranicę wyruszyć zaraz po wzięciu ślubu – na maksymalnie kilka tygodni. Jeśli w tym czasie uda nam się zorganizować fotografa, możemy wykorzystać czas naszego wyjazdu na świetną sesję – fotograf przyleci tylko na góra 2-3 dni, a zlecający sesję otrzymają wspaniałą pamiątkę, która dla nich będzie czymś zupełnie bezcennym. Fotografowanie się zawsze stanowi pewną atrakcję – nie tylko dla samych bohaterów zdjęć, ale także dla osoby za obiektywem. Uchwycenie najlepszego momentu, wyeksponowanie przestrzeni i wykorzystanie tła, zwłaszcza jeśli jest to kraj egzotyczny pozwoli na stworzenie kompletnego albumu zdjęciowego, który zapełniony zostanie doskonałymi fotografiami.

stockvault-wedding124260

Suknia ślubna do zadań specjalnych

Dobrym pomysłem dla panny młodej jest pojawienie się na sesji zdjęciowej w swojej sukni, którą wcześniej przywdziała w dniu ślubu. Pozwoli to przypomnieć sobie wspaniałą atmosferę, a dla młodych osób będzie to doskonały element podkreślający fakt, że sesja ta ma związek ze sformalizowaniem ich związku. Salony ślubne oferują kobietom nie tylko piękne, rozłożyste suknie, chętni mogą także zamówić inne, bardziej zwiewne sukienki, które będą miały ślubny charakter, zachowają jednak sportową osobowość i będą doskonale podkreślać figurę kobiety. Do wakacyjnej walizki warto zabrać ze sobą obie.

Kategorie: Sesja Zdjęciowa

Słowa kluczowe:Komentarze są wyłązone.